Ben Cristovao
Čo spieval:
1. semifinále: John Legend  – Save room
2. semifinále: Al Green  – Let’s stay together
3. semifinále: Pink  - Family Portrait

1. finále:  Justin Timberlake - My love

Ben je skvelý, zaujímavý hlas ale nie až tak dobrý spevák. No na spestrenie a pre nie jednotvárnosť je skvelý.

 

Externé články o Benovi Cristovaovi:

VIDEO Playboy Cristovao: Nad jeho riťkou slintala aj Mirgová!

01.12.2009
BRATISLAVA – Obletovali ho! Napriek tomu, že Ben Cristovao (22) už z Česko Slovenskej SuperStar vypadol, o záujem nežného pohlavia nemá núdzu. Dokonca na neho dostala chuť aj speváčka Dominika Mirgová (17). Na žúre, ktorý sa konal po odovzdávaní ocenení Slávik 2009, sa od neho nevedela odlepiť!  
VIDEO Tvrdohlavý Cristovao: Budem spievať a vydám CD!

27.11.2009
BRATISLAVA – Nenásytný! Exotickému Benovi Cristovaovi (22) nestačia úspechy v snoubordovaní a v tanci. Aj po vyhodení z Česko Slovenskej SuperStar sníva o spievaní a vlastnom CD.  
VIDEO Chodúr a Cristovao: Takto sa zabávali a... Porušovali pravidlá!

20.11.2009
BRATISLAVA – Nudili sa! Keďže účastníci Česko Slovenskej SuperStar trávili väčšinu svojho času medzi priamymi prenosmi na hoteli, vymýšľali rôzne spôsoby, ako si skrátiť čas. Martin Chodúr (19) a Ben Cristovao (22) si vymysleli celkom originálnu zábavu. Otázka je, či pri tom neporušili pravidlá tejto šou! 
VIDEO Urevaný Cristovao šokuje: Načo ste mi posielali hlasy!? VIDEO Urevaný Cristovao šokuje: Načo ste mi posielali hlasy!?

04.11.2009
BRATISLAVA – Postúpil, no neradoval sa! Ben Cristovao (22) sa počas pondelkového vyraďovania v Česko Slovenskej SuperStar rozplakal. Prekvapivo nie kvôli sebe! Bolo mu ľúto, že postúpil na úkor Markéty Konvičkovej (15). Topkám prezradil, ako sa cítil.
VIDEO Superstaristi Ben a Markéta: Závisť!

02.11.2009
BRATISLAVA – Každý chce to, čo nemá! Inak to nie je ani v prípade finalistov Česko Slovenskej Superstar. Markéta Konvičková (16) a Ben Cristovao (22) v rozhovore pre Topky TV prezradili, čo im chýba na to, aby v súťaži uspeli a zabránili prípadnému vyhadzovu. 
Lacho a Cristovao: Takto kruto im to ešte vyžrať nedali!

02.11.2009
BRATISLAVA – Nešetrili ich! Porota Česko Slovenskej SuperStar si v prípade dvojice Denis Lacho (15) a Ben Cristovao (22) vôbec nedávala servítku pred ústa. Žiaden z ostatných súťažiacich by rozhodne nechcel byť počas hodnotenia odborníkov v ich koži. 
VIDEO Lacho a Cristovao obhádzaní nohavičkami: Vieme, čo s nimi urobia!

29.10.2009
BRATISLAVA – Lámači ženských sŕdc! Sympatickí finalisti speváckej šou Denis Lacho (15) a Ben Cristovao (22) boli počas nedeľňajšieho kola Česko Slovenskej SuperStar obdarení viac ako ich kolegovia. Od svojich fanúšičiek totiž nedostali iba plyšákov, ale aj sexi spodnú bielizeň. Topky.sk zistili, čo s ňou mladíci urobia. 
Šťastný Cristovao: Táto prsnatá modelka sa mu pchá do postele!

28.10.2009
PRAHA – Môže si vyberať! SuperStarista Ben Cristovao (22) pôsobí svojím exotickým vzhľadom na množstvo dievčat. Túžbu po ňom vyjadrila aj v Česku veľmi známa modelka Hana Mašlíková (27) so silikónovými štvorkami.  

 

   
 
         

  - materiál je majetkom TV Markíza a TV NOVA a formát relácie je majetkom FREMANTLE MEDIA  © vytvoril Cicík a Verunka - piccontent Cyrix