Palo Habera - profil som si dovolila použiť ten na obľúbenom webe osobnosti.cz, s uvedením zdroja
profil

Pavol Habera sa narodil 12. apríla 1962. V 80. Rokoch hral s rôznymi kapelami. Do povedomia poslucháčov sa dostal predovšetkým vďaka slovenskej kapele Team. Nepatril síce k zakladateľom Teamu ale zanedlho sa stal ako spevák najvýznamnejšia osobnosťou tejto kapely.

V roku 1991 sa stal Zlatým slávikom a tiež vydal album s názvom Pavol Habera.

Pavol Habera pôsobí nielen ako spevák ale zároveň aj ako skladateľ. Skladá hudbu pre svoje vlastné piesne, tak aj pre iných interpretov (napr. pre Karla Gotta - Když muž se ženou snídá). Naspieval pesničky k filmu Fontána pre Zuzanu 2 ku ktorým taktiež spolu s Vašom Patejdlom zložil hudbu.

V súčasnosti žije s modelkou Danielou Peštová, s ktorou vychováva tri deti. Danielin syna z predchádzajúceho vzťahu yanick (nar. 1997) a dve spoločné deti, dcérku Ellu Joy Annu (nar. 2003), ktorá sa narodila v New Yorku a syna Paula Henryho (nar. 31.3.2009), ktorý sa narodil v Prahe. P. Habera je po druhej ženatý, z jeho predchádzajúceho vzťahu má dcéru, ktorá mu, po tom, čo sa sám stal otcom syna Paula Henryho, porodila prvé vnúča.


Čo si o ňom myslím ja?
Má čo povedať. Ak by mal byť niekto stopercentne v porote, je to Palo Habera. Zložil toho veľa, vie toho veľa, naspieval a prežil v hudbe poriadne roky, nie je starý je fajn a aj mne je sympatický. Nie je síce moj typ ale to je fuk. Je skvelý, občas ma dokáže vytočiť najmä pri kastingoch ked niekoho poriadne zdupe, ale nakoniec si všimnem že má pravdu. Teraz musia byť v porote umiernejší ako kedysi, už to nie je o nich ale o hlasovaní divákov, no kým to bolo na nich, Palo dával rany tam kde trebalo a pohladenia kde trebalo tiež.  Palo je fajn, mám ho rada. .

Vaše názory:
Áno, aj vaše názory sú dôležité. Preto píšte do tohto modr=ho okna všetky vaše názory na porotcov všetkých štyroch.  Mám to prepojené takže v rovnakom okne sa môže kritizovať a chválôiť každý jeden porotca naraz. Prosím nenadávajte a nepreklínajte. Sú to len ľudia, a ja sa sem nie vždy dostanem a nemôžem vždy všetko hneď zmazať tak prosím kľuuuuuud. thx

   
 
         

  - materiál je majetkom TV Markíza a TV NOVA a formát relácie je majetkom FREMANTLE MEDIA  © vytvoril Cicík a Verunka - piccontent Cyrix