Monika Bagárová
Čo spievala:
1. semifinále: R. Kelly  – I believe I can fly
2. semifinále: Peha  - Spomaľ
3. semifinále: Stevie Wonder - Fun Day

1. finále: Aretha Franklin - Say a little prayer

Externé články o Monike Bagárovej:

VIDEO Bagárová smutne priznáva: Viem, prečo ste ma vyhodili! VIDEO Bagárová smutne priznáva: Viem, prečo ste ma vyhodili!

01.12.2009
BRATISLAVA – Sympatie nestačili! V Česko Slovenskej SuperStar definitívne skončila posledná česká interpretka Monika Bagárová (15). V rozhovore pre topky.sk uviedla dôvod, kvôli ktorému ju diváci neposunuli do ďalšieho kola.
Favoritka poroty Bagárová skončila: Nepomohli ani ich lichôtky!

01.12.2009
BRATISLAVA – V súťaži už dospievala! Včerajšie rozhodnutie Česko Slovenskej SuperStar sa stalo osudným pre českú speváčku Moniku Bagárovú (15). Napriek tomu, že podávala vo finálových kolách pomerne slabé výkony, porota jej to nikdy nedala vyžrať. Dokonca ani vtedy, keď bol jej koniec v súťaži viac - menej istý.
SuperStar: Ďalej nejde Bagárová, vypadnutie očakávala

30.11.2009
BRATISLAVA - Monika Bagárová dnes nepostúpila do ďalšieho kola hudobného zápolenia mladých talentov a musela sa rozlúčiť s účasťou v Česko Slovenskej SuperStar. "Stopky" jej vystavili diváci súkromných televízií Nova a Markíza, ktorí mladú speváčku v hlasovaní podporili najmenej hlasmi. V šiestom bratislavskom finále odzneli v nedeľu pesničky z hudobnej stanice MTV. 
VIDEO Trémistka Bagárová: Totálne pohorela... Vypadne?!

30.11.2009
BRATISLAVA – Skončí?! Monika Bagárová (15) sa doteraz nezžila s finálovým pódiom. V šiestom kole Česko Slovenskej SuperStar dokonca úplne pokazila pieseň od Alicie Keys. Zachráni ju jej jedinečná farba hlasu alebo jej to už diváci neodpustia? 
Neviniatko Bagárová chytá maniere: Tvorcovia SuperStar zúria!

23.11.2009
BRATISLAVA – Sláva jej stúpa do hlavy! S finalistkou Česko Slovenskej SuperStar Monikou Bagárovou (15) začínajú mať tvorcovia šou problémy.  

 

   
 
         

  - materiál je majetkom TV Markíza a TV NOVA a formát relácie je majetkom FREMANTLE MEDIA  © vytvoril Cicík a Verunka - piccontent Cyrix