Martin Chodúr
Čo spieval:
1. semifinále: Tom Jones – Venus
2. semifinále: Karel Gott – Lady Carneval
3. semifinále: Leonadr Cohen - Hallelujah

1. finále: Elvis Presley - A Little less conversation

Niet čo dodať. Je to kráľ a jasný víťaz už dnes.  Nemusí cvičiť, nemusí drieť, všetko má v hlave všetko má vo vienku.  Je skvelý,  zabávač, šoumen, a najmä a najviac spevááák.

Externé články o Martinovi Chodúrovi:

VIDEO Tvrdá rana pre Chodúra od Markízy: Už nebudeš spievať!

26.11.2009
BRATISLAVA – Má to nahnuté! Favorit šou Česko Slovenská SuperStar Martin Chodúr (20) si pohneval Markízu. Napriek tomu, že to zmluva nedovoľuje, sa verejne promoval bez vedomia televízie. A tak mu zakázali spievať!  
Chodúr získa Zlatého Slávika, ale... Zakážu mu ho!

24.11.2009
PRAHA – To je ale smola! Podobne ako na Slovensku, aj v susednej ČR sa budú odovzdávať počas tohto víkendu ocenenia Zlatý Slávik. Jedným z horúcich adeptov na zisk sošky je aj finalista Česko Slovenskej SuperStar Martin Chodúr (19). Má to však háčik. 
Superstaristi vyklepaní z Gotta: Domrvili to favorizovaní Bendig a Chodúr!

23.11.2009
BRATISLAVA - Piate finálové kolo s noblesným nádychom! Tak by sa dal charakterizovať včerajší prenos Česko Slovenskej SuperStar. Ako hosť totiž prišiel samotný Karel Gott (70). A to z dôvodu, že účastníci šou spievali v nedeľu najmä jeho skladby. "Vďaka" maestrovej prítomnosti sa však dalo zo začiatku napätie krájať. 
Chodúr: Na jeho víťazstvo v SuperStar stavil 63-tisíc!

21.11.2009
PRAHA - Stávková kancelária v Prahe prijala stávku vo výške 63-tisíc českých korún (vyše 2 400 eur) na celkové víťazstvo Martina Chodúra (19) v Česko Slovenskej SuperStar.  
VIDEO Chodúr a Cristovao: Takto sa zabávali a... Porušovali pravidlá!

20.11.2009
BRATISLAVA – Nudili sa! Keďže účastníci Česko Slovenskej SuperStar trávili väčšinu svojho času medzi priamymi prenosmi na hoteli, vymýšľali rôzne spôsoby, ako si skrátiť čas. Martin Chodúr (19) a Ben Cristovao (22) si vymysleli celkom originálnu zábavu. Otázka je, či pri tom neporušili pravidlá tejto šou! 

 

   
 
         

  - materiál je majetkom TV Markíza a TV NOVA a formát relácie je majetkom FREMANTLE MEDIA  © vytvoril Cicík a Verunka - piccontent Cyrix