Marta Jandová - profil som si dovolila použiť ten na obľúbenom webe osobnosti.cz, s uvedením zdroja
profil

Marta Jandová je dcéra Petra Jandu zo skupiny Olympic. Martina hudbení kariéra začína v Nemecku, kam odchádza pôvodne len na rok. V Němucku ale založí skupinu Die happy, s ktorou sa začína stávať veľmi populárna, ako skupina, tak Marta. Marta sa skupinou natočila niekoľko CD a jazdí po koncertoch. Roku 2008 sa rozišla s nemeckým spevákom Sashom, s ktorým bola 5 rokov.
Marta je momentálne v ČR, kde získala úlohu v muzikáli Mona Lisa. Najprv len úlohu sestry Mony Lisy "Margerita Amadora", ale po odchode Ivety Bartošovej dostala aj hlavnú úlohu Mona Lisu, v ktorej sa jej veľmi darí.

Čo si o nej myslím ja?
je skvelá. Nikdy som o nej pred tým nepočula až neskôr som zistila že to čo behá na nemeckom MTV je vlastne ona. Marta jandová a jej Die Happy je celkom známa nemecká kapela, takže toto dievča musí dobre vedieť po nemecky. dokonca dosala ponuku na moderovanie nejakej hitparady v nemecku. Je skvelá, dokáže podržať, niektoré jej názory sú skvelé a priateľské. nesnaží sa nikoho uraziť a ke´d aj hej tak si to ten kretén vyslovene zaslúži. Inak neviem. Má objektívnu kritiku a občas aj spomenie nejaké svoje chyby, pri výbere finalistov občas spomenula že aj jej sa pri koncerte nedarí zapamatať text a podobné nedostatky, podporuje finalistov, má pekný úsmev a chcela by som vyzerať ako ona.

Vaše názory:
Áno, aj vaše názory sú dôležité. Preto píšte do tohto modr=ho okna všetky vaše názory na porotcov všetkých štyroch.  Mám to prepojené takže v rovnakom okne sa môže kritizovať a chválôiť každý jeden porotca naraz. Prosím nenadávajte a nepreklínajte. Sú to len ľudia, a ja sa sem nie vždy dostanem a nemôžem vždy všetko hneď zmazať tak prosím kľuuuuuud. thx

   
 
         

  - materiál je majetkom TV Markíza a TV NOVA a formát relácie je majetkom FREMANTLE MEDIA  © vytvoril Cicík a Verunka - piccontent Cyrix