Jan Bendig
Čo spieval:
1. semifinále: Karel Gott  – Dám dělovou ránu
2. semifinále: Honza Nedvěd - Podvod
3. semifinále: Alicia Keys - If I ain´t got you

1. finále:  Mariah Carey – Hero

 

Externé články o Honzovi Bendigovi:

VIDEO Urevaný Bendig: Nevydržal napätie a takmer sa zosypal!

25.11.2009
BRATISLAVA - Rumázgal o sto šesť! Mladý spevácky talent Jan Bendig (15), ktorý sa počas pondelkového vyraďovania Česko Slovenskej SuperStar ocitol po prvýkrát v zóne ohrozenia, nevydržal tlak a takmer skolaboval. Pre topky.sk tesne po prenose prezradil, čo bolo dôvodom jeho nečakaného plaču.  
Nerozluční Bendig a Lacho: Plač na hoteli do skorého rána!

24.11.2009
BRATISLAVA – Dostali ich emócie! Včerajší koniec v Česko Slovenskej SuperStar neznášal ťažko iba vypadnutý Denis Lacho (15), ale aj jeho veľký kamarát Jan Bendig (15). Obaja chalani si po prenose poplakali na hotelovej izbe bratislavského hotela, ktorú spolu zdieľali niekoľko týždňov počas trvania speváckej šou. 
Superstaristi vyklepaní z Gotta: Domrvili to favorizovaní Bendig a Chodúr!

23.11.2009
BRATISLAVA - Piate finálové kolo s noblesným nádychom! Tak by sa dal charakterizovať včerajší prenos Česko Slovenskej SuperStar. Ako hosť totiž prišiel samotný Karel Gott (70). A to z dôvodu, že účastníci šou spievali v nedeľu najmä jeho skladby. "Vďaka" maestrovej prítomnosti sa však dalo zo začiatku napätie krájať. 
VIDEO Desaťročný Bendig spieva: Céline Dion by si trhala vlasy!

22.11.2009
BRATISLAVA/HRADEC KRÁLOVÉ – Vždy to vedel rozbaliť! Finalista Česko Slovenskej SuperStar Jan Bendig (15) už ako desaťročný zabával svojim spevom všetkých členov rodiny. Dôkazom môže byť video, ktoré sa v týchto dňoch objavilo na internete.  

   
 
         

  - materiál je majetkom TV Markíza a TV NOVA a formát relácie je majetkom FREMANTLE MEDIA  © vytvoril Cicík a Verunka - piccontent Cyrix