Denis Lacho
Čo spieval:
1. semifinále: Enrique Iglesias – Hero
2. semifinále: Elton John – Sorry seems to be the hardest word
3. semifinále: Marián Čekovský / IMT Smile - Myslím, že môže byť

1. finále: James Morrison - You give me something

Denisovi držím palce, zo Slovákov chalanov je od začiatku the best. A je brátyslavák sakra !! nenamyslený aspoň čo je fajn. Lebo čo poznám brátyslávakov tak to je namyslená kopa že sú z hlavného mesta, vedia všetko, majú všetko  a Denis je úplne v pohode. Narušil mi môj pohľad na chalanov z hlavného mesta. Je skvelý sympatický a chcem hoooo !!!!

Externé články o Denisovi Lachovi:

Lacho prehovoril pre topky.sk: Pravda o mojom vzťahu s Jandovou! Lacho prehovoril pre topky.sk: Pravda o mojom vzťahu s Jandovou!

01.12.2009
BRATISLAVA – Koniec dohadom! Exfinalista Česko Slovenskej SuperStar Denis Lacho (16) sa rozhodol prehovoriť o svojom vzťahu k sestre porotkyne Marty Jandovej (36) Eliške (16). Svojím vyjadrením dáva definitívnu bodku za špekuláciami o tom, čo medzi ním a mladou Češkou je.
Lacho je namäkko z Jandovej: Pozrite, ako sa k nej túli!

01.12.2009
BRATISLAVA – Ako zamilované hrdličky! Presne tak vyzerali počas nedeľňajšieho prenosu Česko Slovenskej SuperStar Denis Lacho (16) a Eliška Jandová (16). Vypadnutý finalista si nielenže usadil sestru superstarovskej porotkyne hneď vedľa seba, ešte jej aj neustále niečo šepkal do uška. Ona mu slová oplácala úsmevom.  
Nerozluční Bendig a Lacho: Plač na hoteli do skorého rána!

24.11.2009
BRATISLAVA – Dostali ich emócie! Včerajší koniec v Česko Slovenskej SuperStar neznášal ťažko iba vypadnutý Denis Lacho (15), ale aj jeho veľký kamarát Jan Bendig (15). Obaja chalani si po prenose poplakali na hotelovej izbe bratislavského hotela, ktorú spolu zdieľali niekoľko týždňov počas trvania speváckej šou. 
VIDEO Vypadnutý Lacho v ROZHOVORE prezradil: Chystá sa opustiť Slovensko!

24.11.2009
BRATISLAVA- Už má svoje plány! Mladý spevák Denis Lacho (15) včera definitívne opustil Česko Slovenskú SuperStar. Topky.sk sympatického Slováka vyspovedali v nedeľu tesne po odspievaní kola venovaného majstrovi Karlovi Gottovi (70) a rovnako tak aj včera po vypadnutí. A mladík nám prezradil, že na Slovensku dlho nezotrvá.  
Vypadnutého Lacha poriadne strápnili!

24.11.2009
BRATISLAVA – Ostalo ich už iba päť! Česko Slovenskú SuperStar včera večer opustil šiesty najlepší interpret, ktorým bol Slovák Denis Lacho (15). Ten si v šou zaspieval poslednýkrát. Jeho odchod však sprevádzal nepríjemný trapas! 
SuperStar: Končí Slovák Denis Lacho!

23.11.2009
BRATISLAVA - Finále súťaže Česko Slovenská SuperStar opustí Denis Lacho, ktorý dostal za svoj nedeľný výkon od divákov na oboch stranách rieky Moravy najmenej hlasov. Po vyradení Lacha budú o titul SuperStar ďalej súperiť dvaja Slováci a traja Česi. 
Lacho a Cristovao: Takto kruto im to ešte vyžrať nedali!

02.11.2009
BRATISLAVA – Nešetrili ich! Porota Česko Slovenskej SuperStar si v prípade dvojice Denis Lacho (15) a Ben Cristovao (22) vôbec nedávala servítku pred ústa. Žiaden z ostatných súťažiacich by rozhodne nechcel byť počas hodnotenia odborníkov v ich koži. 
VIDEO Lacho a Cristovao obhádzaní nohavičkami: Vieme, čo s nimi urobia!

29.10.2009
BRATISLAVA – Lámači ženských sŕdc! Sympatickí finalisti speváckej šou Denis Lacho (15) a Ben Cristovao (22) boli počas nedeľňajšieho kola Česko Slovenskej SuperStar obdarení viac ako ich kolegovia. Od svojich fanúšičiek totiž nedostali iba plyšákov, ale aj sexi spodnú bielizeň. Topky.sk zistili, čo s ňou mladíci urobia. 
   
 
         

  - materiál je majetkom TV Markíza a TV NOVA a formát relácie je majetkom FREMANTLE MEDIA  © vytvoril Cicík a Verunka - piccontent Cyrix