Nikoleta Balogová
Čo spievala:
1. semifinále: Whitney Houston – Saving all my love for you
2. semifinále: Olivia Newton-John - Hopelessly Devoted to You
3. semifinále: Michael Jackson - Ben

1. finále: Beyonce – Listen

 

Externé články o Nikolete Balogovej

Dovolím si na margo článkov od bleskovky.sk - Nový čas  aTopky.sk vyjadriť svoje sklamanie nad debilitou debilných magorov, ktorí píšu články a urážajú nechutne až hnusne finalistov superstar. Sú to deti, ktorým sa podarilo odhrýzť si z koláča slávy a tie prašiny vydrbané hnusné schované v kancelárií a tvoriace články s tak hnusnými titulkami urážajúcimi už len ľudskú existenciu si dovolia písať takýto hnus a nechutný klam, neuveriteľne podlé výsmechy z niekoho omdletia a emóciií. Magor a prašivý debil je redaktor, ktorý takto nechutne pourážal nie len Nikoletu Balogovú  - moju favoritku.  Ak ma chcú noviny žalovať, nech si vypichnú oči. Mám 14 a mám bohužiaľ pre nich aj svoj názor rovnaký ako polovica zdravo zmýšľajúcich ľudí. Viz niektoré z článkov:

VIDEO Trapas Balogovej 11 hodín po vypadnutí: Nezvládla spev a zosypala sa v priamom prenose!

27.10.2009
BRATISLAVA – Nezvládla to! Mladá speváčka Nikoleta Balogová (17), ktorá dostala od divákov spolu s Thomasom Puskailerom (28) najmenej hlasov a včera opustila Česko Slovenskú SuperStar, sa po jedenástich hodinách od vypadnutia opäť zosypala! A to v priamom prenose markizáckeho Telerána! 
Takto vyparádili našich SuperStaristov: Balogovú nespoznáte!

22.10.2009
BRATISLAVA – Na rad prišli Slováci! Ako sme už na topkách informovali, českí finalisti medzinárodnej SuperStar podstúpili včera zmenu imidžu. Dnes boli na rade tí slovenskí. Komu to podľa vás sekne najviac? Hlasujte v ankete na konci článku. 
VIDEO Znevýhodnení Slováci: Povyhadzujú Česi našich superstaristov!?

27.10.2009
BRATISLAVA – Mnohých včerajšie rozhodnutie zaskočilo! S medzinárodnou SuperStar sa museli rozlúčiť Thomas Puskailer (28) a Nikoleta Balogová (17). Pravidlá finále už totiž nenariaďujú, že má šou opustiť jeden zástupca každej krajiny. Môže sa teda stať, že českí diváci, ktorých je viac, budú logicky posielať viac esemesiek ich finalistom. Nie je preto vylúčené, že najprv povypadávajú Slováci. 
   
 
         

  - materiál je majetkom TV Markíza a TV NOVA a formát relácie je majetkom FREMANTLE MEDIA  © vytvoril Cicík a Verunka - piccontent Cyrix