Paulína Ištvancová
Čo spievala:
1. semifinále: Jennifer Lopez – Let’s get loud
2. semifinále: Extreme  – More than words
3. semifinále: Lauryn Hill - Can´t Take My Eyes off You

1. finále: Michael Jackson - Black or White

Je pravdou že ju otec dotlačil až tam kde je teraz. Kedysi ako jedna z troch sestier v triu  3ses3 bodovala a dostala sa aj do Music Box televízie hudobnej niečo na spôsob MTV. Dnes ju môžete počuť aj so skladbou  BABY Z ULICE rovnako od 3ses3  ktorá hráva dokonca na www.eradio.sk - môžete si ju tam vybrať a vypočuť. Pavlína Ištvancová spievať vie, ale niektoré pesničky jej nesadli. Michael Jackson od nej bol na superstar bombový. Ten treba pochváliť. Bohužiaľ výstupy jej tatka a viditeľné hovadiny znechutili aj mňa jej poslať hlas. Bohužiaľ je to tak. To, čo jej robí práve on, vidí aj slepý hluchý blbec pod vodou.

Externé články o Pavlíne Ištvancovej:

Superstaristky Stará a Ištvancová: Problémy s vnadami!

02.11.2009
BRATISLAVA – Bolo ťažké ich udržať! Včera večer sa finalistky Česko Slovenskej SuperStar ukázali v šatách, v ktorých pripomínali princezné. Nalíčené, učesané, vyobliekané... Skrátka, radosť na ne pozerať! Jediné, ktorým róby „nesadli“, boli Dominika Stará (16) a Paulína Ištvancová (16).  
Vypadnutá Ištvancová zaútočila na Daru Rolins!

03.11.2009
BRATISLAVA – Česko Slovenská SuperStar sa v pondelok 2. novembra rozlúčila s dvoma nádejnými spevákmi. Zo speváckej súťaže definitívne vypadla Paulína Ištvancová, ktorú tipovali všetci štyria porotcovia.  
Vypadli Konvičková a Ištvancová: Paulínu „vybručali“ už pred prenosom!

03.11.2009
BRATISLAVA – Čierneho Petra dostali dievčatá! V pondelkovom vyraďovaní Česko Slovenskej SuperStar to dopadlo pre Slovákov a Čechov 1:1. Nedostatočné množstvo esemes správ tentoraz prišlo na adresu toľkokrát porotou tipovanej Paulíny Ištvancovej (15) a trochu nevýraznej Markéty Konvičkovej (16).  
VIDEO Vyradená Ištvancová: Prečo som zaútočila na Daru!

03.11.2009
BRATISLAVA – Neodstúpila so cťou! Paulína Ištvancová (16) si po svojom pondelkovom vyradení z Česko Slovenskej SuperStar neodpustila poznámku na adresu porotkyne Dary Rolins (36). Nechcená finalistka nám prezradila, prečo to spravila v priamom prenose.  
Ištvancová: 5 dôvodov jej vyhadzovu! Za všetkými stojí otec!

04.11.2009
BRATISLAVA – Doplatila na to! Časť slávy, ktorú si mala užiť finalistka Česko Slovenskej SuperStar Paulína Ištvancová (16), jej „zbabral“ otec. Svojím prehnane starostlivým správaním ublížil speváčke tak, že ju sprotivil celej verejnosti. A diváci jej to dali aj pocítiť. Vyhodili ju zo súťaže!  

 

   
 
         

  - materiál je majetkom TV Markíza a TV NOVA a formát relácie je majetkom FREMANTLE MEDIA  © vytvoril Cicík a Verunka - piccontent Cyrix